بیانیه ماموریت

شرکت تولیدی و بازرگانی سپیدرو

هدف بنیان گذار این مجموعه بر پایه ایجاد ارزش افزوده از مجرای تولید و ارتقاء سرمایه ملی استوار بوده و پیشرفت مملکت خویش را در ایجاد اشتغال و به کار گیری نیروی انسانی می پندارد و بر آن است که تمام تلاش خود را در صنعت، تولید و پیشبرد سرمایه ملی در زمینه سلامت و بهداشت جامعه انسانی مبادرت به ایجاد کارخانه تولیدی در زمینه دارو لوازم آرایشی و بهداشتی نموده است.

لذا بر آنیم تا از این رهگذر با به کار گیری تمامی امکانات خود در این راه با روش هایی که در نظر داریم به عالی ترین مرحله پیشرفت آن گام برداریم. ما باور داریم جهت نیل به اهداف مورد نظر اقدامات ذیل بصورت پیوسته انجام پذیرد روش های زیر راهنمای ما در این روند خواهد بود:

1. به کار گیری از وفادارترین همکاران در تمامی سطوح و تشویق آن ها به کسب تجربه و آموزش ضمن کار و استفاده از آخرین متدهای آموزش روز دنیا در تمامی مراحل و ایجاد امنیت روانی، جسمی و احترام بی اندازه به کرامت انسانی آنها به بالاترین بهره وری برسیم.

2. سازمان بایستی به گونه ای ادامه یابد که پرسنل در سازمان به کارشان مفتخر باشند.

3. همیشه در پی آنیم که ضوابط ایمنی را در هنگام کار به اجرا بگذاریم تا از این طریق سلامت کارکنان تضمین و شعار اول ایمنی بعد کار را به اجرا گذاشته باشیم.

4. بکارگیری تکنولوژی پیشرفته در تمامی سطوح سازمان بمنظور ارتقاء سطح کیفی سازمان

5. باور داریم در سایه تلاش و همت سازمانی محصولاتی با آخرین فرمول های به روز جهانی و اطمینان از اثربخشی و مفید بودن آن ها برای عموم مصرف کننده ها تولید کنیم.

6. متعهد هستیم مسئولیت اجتماعی خود را جهت حفظ محیط زیست از طریق بهینه کردن تولید با کاهش ضایعات و مصرف بهینه انرژی به انجام رسانیم.

7. مجموعه سپیدرو بر این اعتقاد است؛ مصرف کننده نهایی اصلی ترین شرکاء این مجموعه اند، لذا احترام به حقوق مصرف کننده از طریق مراعات کیفیت و انصاف شایسته ترین وظیفه خود می‌داند.

8. در راستای رعایت حقوق مصرف کننده خود را متعهد به حفظ اصالت و صداقت در شکل و محتوای محصولات می‌دانیم.

9. شرکت سپیدرو اعتقاد دارد رقابت برای آن است که محصول با کیفیت تر و با قیمت مناسبتر به دست مصرف کننده برسد لذا رقابت را به معنی برآورده شدن بهتر نیاز های مصرف کنند می‌داند. ما به رقابت ناسالم و مبتنی برتامین منافع فردی اعتقادی نداریم و در واقع برنده شدن به هر قیمتی را نمی‌خواهیم.

10. در راستای پایبندی به اهداف فوق در زنجیره تامین و توزیع متعهد به همکاری با افراد و سازمان های همسو با موازین شرکت هستیم.

هدف از مدنظر قراردادن نکات فوق رشد و توسعه سازمان در تمامی سطوح از جمله جوان سازی نیروها و انتقال تجربه گذشته، به روز کردن تمامی سیستم های مدیریت دانش و شبکه های کامپیوتری در امور اداری و اتوماسیون در سیستم تولید به منظور توانمند شدن در مقابل رقبای داخلی و خارجی

بایستی نتیجه و حاصل اجرای 10 بند بالا منجر به تبدیل و ارتقاء سازمان از فرد به سیستم را تضمین کند.

باور حاکم بر شرکت سپیدرو براین است هر قدر عملکرد رهبر منطبق و در راستای این سند باشد، سازمان نیز به همان اندازه در مسیر تحقق این چشم انداز و ماموریت خواهد بود. بنابراین ابتدا خود را موظف به اجرای این سند میداند و همچنین برای اطمینان از اطلاع، درک و اجرای این سند توسط کارکنان و میزان دستیابی به اهداف، در بازه زمانی مشخص اقدام به برگزاری جلسات ارزیابی عملکرد فنی واحدها می‌نماییم.