درباره ما

درباره سپیدرو

تولیدکننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی

شرکت تولیدی و بازرگانی «سپیدرو» سهامی خاص ، تولید کننده ی محصولات آرایشی و بهداشتی، با هدف ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه در حال فعالیت است. محصولات این شرکت با نام تجاری «ساج» به بازار عرضه می گردد.

شرکت سپیدرو دارای مجوز های قانونی برای تولید انواع شامپو، ژل، کرم، مواد شوینده، و انواع وازلین است. در سال های ابتدایی، این شرکت با تولید انواع شامپو، ژل و کرم روشن کننده، کرم مرطوب کننده و کرم ترک پا مشغول به فعالیت بود.در سال 1379 با توقف خط تولید شامپو، برای اولین بار در ایران اقدام به تولید انواع وازلین فرآوری شده به شکل نوین برای مراقبت و زیبایی پوست نمود. این واحد با هدف اشتغال زایی و توسعه صنعت کشور و با طرح و برنامه ریزی بر روی محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت بالا، تبدیل به نامی شناخته شده به ویژه در کشورهای همسایه و آسیا ی میانه شده است.

شرکت تولیدی بازرگانی سپیدرو سهامی خاص به شماره ثبت 5474، تولید کننده کننده ی محصولات آرایشی و بهداشتی با هدف ارتقا بهداشت و سلامت جامعه در حال فعالیت است. محصولات این شرکت در ابتدا با نام تجاری کاتالان (شماره ثبت 1184 به تاریخ 1350/01/15) به بازار عرضه می‌شد. و در سال 1368 به نام تجاری ساج تغییر یافت. این شرکت از سال 1371 با مدیریت جناب هادی یعقوب پور به فعالیت خود در جهت توسعه ادامه داده است.